Uzun bir hikaye bizimkisi umarım vaktiniz vardır

Neden bu işlere girdik ?

by ORHAN ÖZCAN15 TEMMUZ 2021

Biz beş kardeşiz, sağ baştaki ben karşımdaki İzzethan, yanımdaki Sinan, Sinan'ın karşısında oturan Hülya, masanın başında patron gibi oturan da Derya. Hepimiz de zaman içinde şirkette rol aldık, görev üstlendik. 

Şirketi İzzethan ile beraber 1996 yılında kurduk, ikimiz de bilgisayar mühendisiyiz o İTÜ den ben YTÜ den. 

Nasıl karar verdik

Çok iyi mühendislerdik özellikle ben hiç emir almaya gelemem hele doğru olduğuna inandığım bir şey varsa aksini kesinlikle yapamam, ama profesyonel hayatta insan sevimsiz patronlarla çalışmak zorunda kalıyor, Yirmialtı yaşındaydım, bir yazılım şirketinin yazılım müdürüydüm şirkete dünya kadar para kazandıran projelere imza atıyordum, toplantılarda görüşlerim kabul edilse bile günün sonunda hep patronun dediği oluyordu çünkü o öyle istiyordu. Baktım küçük insanların  büyük egolarıyla uğraşmamın imkanı yok ayrıldım. şu an bu kadar yazıyorum ama devam ederim gene

Caption

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae. Suspendisse vel placerat ligula. Vivamus ac sem lac. Ut vehicula rhoncus elementum. Etiam quis tristique lectus. Aliquam in arcu eget velit pulvinar dictum vel in justo.

Ana Sayfa